znakowanie na rurkach

ZNAKOWANIE LASEROWE NA PLASTIKU DO INSTALACJI RUR

ZNAKOWANIE LASEROWE NA PLASTIKU DO INSTALACJI RUR

Sprzęt laserowy ABMARK służy do kodowania i znakowania produktów z szerokiej gamy materiałów, w tym papieru, kartonu, tworzyw sztucznych (PET, PVC, HDPE), szkła, metali i drewna. Uzyskiwane komunikaty i grafika są wysokiej jakości, przy minimalnych kosztach operacyjnych i przy dużych prędkościach.

W nowościach aplikacji regularnie dostarczamy próbki produktów, które są kodowane i znakowane laserami ABMARK, codziennie i na całym świecie.

znakowanie laserowe, taśma z elementami

Systemy wodociągowe i sanitarne są istotną częścią naszego codziennego życia. Posiadanie sprawnych urządzeń sanitarnych jest również niezbędne dla ochrony środowiska.

Zaznaczona część to polimer zawierający włókno w celu zwiększenia jego sztywności i właściwości mechanicznych. Podczas znakowania laserem w technologii DPSS wiązka światła oddziałuje na materiał tylko powierzchownie, powodując zmianę koloru bez przypalania lub uszkadzania produktu.

Sprzęt laserowy Macsa id jest zdolny do znakowania dynamicznych okrągłych tekstów o wysokiej jakości kontrastu lub wielu fragmentów jednocześnie w statycznych procesach przemysłowych, integrując laser ze stacją roboczą Macsa id. Ten rodzaj znakowania statycznego jest odpowiedni dla części, które wymagają krótkiej serii produkcyjnej lub bardzo precyzyjnego i dokładnego znakowania.

LASER: seria AB-D
OBIEKTYW: 100x100mm
RYNEK: PRZEMYSŁOWY
TYP APLIKACJI: ZNAKOWANIE
PRODUKT: RURKI
MATERIAŁ: PLASTIK
TYP OZNACZENIA: DYNAMICZNY
CZAS ZNAKOWANIA: 5m/min.

Polecane posty