Opakowanie tekturowe znakowanie laserowe etykieta

ZNAKOWANIE ETYKIETA NA TEKTURZE

ZNAKOWANIE LASEROWE NA TEKTURZE

Sprzęt laserowy ABMARK służy do kodowania i znakowania produktów z szerokiej gamy materiałów, w tym papieru, kartonu, tworzyw sztucznych (PET, PVC, HDPE), szkła, metali i drewna. Uzyskiwane komunikaty i grafika są wysokiej jakości, przy minimalnych kosztach operacyjnych i przy dużych prędkościach.

W nowościach aplikacji regularnie dostarczamy próbki produktów, które są kodowane i znakowane laserami ABMARK, codziennie i na całym świecie.

 

znakowanie laserowe kartonu, pakieru - foto

Znakowanie tektury za pomocą laserów CO2 jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych rodzajów znakowania w branży. Jednak rosnąca moc i ulepszona wydajność optyczna laserów umożliwiła ewolucję od kodowania daty ważności do kodowania pełnych etykiet.

W przypadku przedstawionej aplikacji oznaczona jest kompletna etykieta o wymiarach 150×70 milimetrów. Etykieta składa się z różnego rodzaju kodów kreskowych, kodu QR, tekstu, logotypów i rysunków, a ze względu na wielkość liter wymaga bardzo wysokiej rozdzielczości.

Chociaż charakterystyka szerokiego pola znakowania i wysokiej rozdzielczości stanowi wyzwanie w znakowaniu, seria C z głowicą HPD (High Power Density) zapewnia kompromis między obydwoma aspektami i reaguje bardzo dobrze. Głowice te łączą w sobie właściwości optyczne wiązki laserowej i luster, które pozwalają na skupienie energii o dużej gęstości na małym punkcie, co pozwala na sprawne i bardzo czytelne usuwanie farby z kartonu.

Produkcja całej prezentowanej przez nas etykiety odbywa się na sprzęcie o mocy 30W i czasie znakowania 1,3 sekundy, co jest idealnym narzędziem do personalizacji etykiet i generowania oszczędności kosztów produkcji dla producenta.

LASER: Seria AB-C
OBIEKTYW: 150X150mm
RYNEK: ELEKTRYCZNY TYP
APLIKACJI: KODOWANIE

PRODUKT: SKRZYNKA KOMPONENTÓW ELEKTRONICZNYCH
MATERIAŁ: KARTON MALOWANY
TYP OZNACZENIA: STATYCZNY
CZAS ZNAKOWANIA: 1,3 s

 
Polecane posty