znakowanie laserowe HDPE

ZNAKOWANIE LASEROWE HDPE

ZNAKOWANIE LASEROWE HDPE

Sprzęt laserowy ABMARK służy do kodowania i znakowania produktów z szerokiej gamy materiałów, w tym papieru, kartonu, tworzyw sztucznych (PET, PVC, HDPE), szkła, metali i drewna. Uzyskiwane komunikaty i grafika są wysokiej jakości, przy minimalnych kosztach operacyjnych i przy dużych prędkościach.

Nowości aplikacji regularnie dostarcza próbki produktów, które są kodowane i znakowane laserami ABMARK, codziennie i na całym świecie.

znakowarka laserowaabmark

Technologia znakowania laserowego w branży motoryzacyjnej doskonale sprawdza się w przypadku różnego rodzaju materiałów i powierzchni, takich jak plastik czy metal, zapewniając znaki, logo i kody, które wyróżniają się wydajnością i czytelnością, a także są dokładne, precyzyjne i nieusuwalne.

W tej aktualności aplikacyjnej zostały przeprowadzone dwa rodzaje laserowego znakowania stali.

koło zębate

Z jednej strony pierwsze oznaczenie kodu datamatrix, który jest doskonale czytelny i ma dobry kontrast. Kod datamatrix może zawierać pola stałe i zmienne, co zapewnia doskonałą identyfikowalność linii produkcyjnych, operatorów, dat, kodów partii, serializacji i tak dalej.

Z drugiej strony, drugie oznakowanie jest oznakowaniem czytelnym dla człowieka, w którym pozostałości stali są czyszczone w celu uzyskania białego oznakowania, które czyni je bardziej widocznymi, o okrągłym kształcie, który dostosowuje się do kształtu części. Należy podkreślić, że datamatrix i czas znakowania tekstu to tylko 2,0 sekundy. Wszystko to jest możliwe dzięki serii AB-F.

LASER: SERIA AB-F
OBIEKTYW: 100X100MM
RYNEK: MOTORYZACYJNY
TYP APLIKACJI: ZNAKOWANIE
PRODUKT: PRZEKŁADNIE
MATERIAŁ: STAL
TYP OZNACZENIA: STATYCZNY
CZAS ZNAKOWANIA: 2,0 sekundy

Polecane posty