znakowanie baniaków z HDPE

ZNAKOWANIE HDPE

ZNAKOWANIE LASEROWE TWORZYWA HDPE

Sprzęt laserowy ABMARK służy do kodowania i znakowania produktów z szerokiej gamy materiałów, w tym papieru, kartonu, tworzyw sztucznych (PET, PVC, HDPE), szkła, metali i drewna. Uzyskiwane komunikaty i grafika są wysokiej jakości, przy minimalnych kosztach operacyjnych i przy dużych prędkościach.

W nowościach aplikacji regularnie dostarczamy próbki produktów, które są kodowane i znakowane laserami ABMARK, codziennie i na całym świecie.

znakowanie laserowe HDPE


Opakowania oleju samochodowego są często wykonane z pojemników z polietylenu (HDPE), ponieważ są to produkty, które ułatwiają uszczelnianie i przenoszenie zawartości, a jednocześnie są trwałe, podlegają recyklingowi i recyklingowi. Bezpośrednie znakowanie laserowe pojemnika pozwala na pełną identyfikowalność od momentu wytworzenia produktu do końca życia.

Tworzywa HDPE są bardzo powszechne. Są to te używane do produkcji dzbanków na mleko, butelek szamponów, pojemników na środki czystości, butelek na detergenty itp.

W tej aktualności aplikacyjnej wykonaliśmy znakowanie laserowe na butelkach polietylenowych w kolorze niebieskim, złotym i srebrnym. Dzięki trzem kolorom i prostej czcionce osiągnęliśmy doskonałą czytelność wiadomości. Jasny pigment farby do pojemników korzystnie reaguje na znakowanie laserowe, osiągając wysoki kontrast i wysoką jakość znakowania, nawet przy wykonywaniu na szybkich liniach produkcyjnych.

znakowanie laserowe HDPE

 

LASER: Seria AB-C
OBIEKTYW: 60X60mm
RYNEK: MOTORYZACYJNY
TYP APLIKACJI: KODOWANIE
PRODUKT: OLEJ MOTORYZACYJNY
MATERIAŁ: PLASTIK HDPE
TYP OZNACZENIA: DYNAMICZNY
CZAS ZNAKOWANIA: 65m/min.

znakowarka laserowa

Polecane posty